www.autowritetr.com

Women Drivers Network Sapanca Sürüş Deneyiminde Mevsimin İlk Karı Sürpriz Oldu

Women Drivers Network Sapanca Sürüş Deneyiminde Mevsimin İlk Karı Sürpriz Oldu

Otomobil kullanmayı seven ve daha iyi otomobil kullanmakla ilgili farklı tecrübeler edinmek isteyen kadınların bir topluluğunu oluşturmak amacıyla Eylül 2020’de kurulan Women Drivers Network, Kandıra ve Kazdağları sürüş deneyim rotalarından sonra üçüncü rotasını İstanbul-Sapanca arasında gerçekleştirdi. 20-21 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenen sürüş deneyiminde direksiyondaki kadınlara eşleri de eşlik etti.

20 Kasım Cumartesi günü İstanbul’dan yola çıkan kadın sürücüler, 100 km’lik on-road sürüş ile Kuzuyayla’ya ulaştı. Burada mevsimin ilk karıyla karşılaşan katılımcılar 12 km’lik off-road sürüş ile Kartepe’nin zirvesine çıkarak muhteşem manzaranın keyfini çıkardılar.

Karla kaplı ve oldukça zorlu bir yoldan Sapanca’ya inen sürücüler, İstanbuldere’nin enfes manzarası eşliğinde öğle arası verdikten sonra 30 km’lik off-road sürüş ile Soğucak Yaylasına çıktılar. Soğucak Yaylasında hava şartları nedeniyle zemin oldukça yumuşak çamur olduğu için rotanın bu kısmında katılımcılar oldukça önemli bir sürüş deneyimi yaşadı. Günün yorgunluğunu Sapanca NG Enjoy otelde konaklayarak atan katılımcılar, 21 Kasım Pazar günü Mahmudiye’de güzel havanın eşliğinde 4 km’lik off-road sürüş sonrası doğa yürüyüşü ile geziyi noktaladılar.

Konvoyda Women Drivers Network Sapanca sürüş rotasına Bor Holding bünyesinde yer alan Sixt araç kiralama şirketinden 4×2 Dacia Duster marka araçlar da yer aldı.  

Katılımcılar kullandıkları otomobillerin performanslarını, zorlu ve farklı yol koşullarındaki yeteneklerini, sınırlarını test etme imkânı bulduklarını, “yapabilirim” duygusunu fazlasıyla hissettiklerini, hem araçlarına olan güven duygusunun hem de özgüvenlerinin arttığını belirttiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org