www.autowritetr.com

Wraith – Inspired by Music

Wraith – Inspired by Music
  • Güncel
  • 7 Kasım 2015 06:26
  • 1.603

Müzik tutkusundan ilham alan efsanevi deneyim:

Wraith – Inspired by Music

1446711997_3

Rock&Roll’un doğduğu günden bu yana müzik dünyasındaki efsanevi isimlerin yaşamlarının bir parçası olan Rolls-Royce Motor Cars, müzik tutkunlarından ilham alarak Wraith – Inspired by Music’i yarattı. Rolls-Royce’un Bespoke programıyla sayesinde özel olarak tasarlanan ilk ‘Wraith – Inspired by Music’ aracı geçtiğimiz hafta alıcısıyla buluştu.

1446711994_4

Wraith’in 2013 yılındaki lansmanından bu yana Rolls-Royce Wraith müşterileri, araçlarını otomotiv tarihinin en kapsamlı ses sistemi Bespoke Audio ile birlikte sipariş edebiliyorlar. Wraith ‘Inspired by Music’ ile tüm bu karakteristik özellikler ve Bespoke Ses Sistemi’nde kullanılan değerli malzemeler benzersiz bir işitsel deneyim sunan özel bir müzik sahnesi yaratarak ön plana çıkıyor.

Olağanüstü ses berraklığı ve dinamik ses aralığı; iki bas hoparlörü, yedi tiz (tweeter) hoparlörü ve yedi mid-range hoparlörden oluşan 1300W gücündeki 18 kanallı sistem sayesinde elde ediliyor. Arabanın tavanına yerleştirilen iki ‘exciter’ hoparlörü; sesin dinleyiciye kulak seviyesinde iletilmesinde önemli bir rol oynuyor ve müziğin canlı bir ortamda dinleniyormuş gibi kusursuz bir şekilde çıkmasını sağlıyor. Dış gürültüyü sürekli kontrol eden mikrofonlar, kullanıcının müzik dinleme keyfine odaklanarak ses ve ton ayarlarını otomatik olarak değiştiriyor.

1446712001_2

Rolls-Royce Bespoke programı: Keşfetmenin kişiye özel macerası
Kullanıcılarının kültürlerini ve yaşam biçiminlerini ustalık gerektiren bir ifadeyle sergileyen Rolls-Royce Bespoke programı; müşterilerine, arabalarının belirli özelliklerini değiştirme ve tamamen kendilerine özel modellerini yaratma imkanı tanıyan bir hizmet.
Rolls-Royce tasarımcıları, her müşterisinin yaşam tarzını ve ihtiyaçlarını ön planda tutarak doğru tasarımı yaratabilmek için titizlikle çalışıyor. Kişisel arzuları işlevsellik bir araya getiriyor ve müşterilerinin estetik duygularını kişiye özel modeller yaratarak açığa vuruyor.

1446711995_6

Bespoke kişiselleştirme programı 2014’te dikkat çekici bir rekor elde etti. Neredeyse Phantom ailesindeki modellerin tamamı; Ghost ve Wraith modellerinin ise büyük bir kısmı kişiselliği, lüksü ve detay farklılığını açıkça ifade eden çeşitli Bespoke kişiselleştirmelerine sahip olarak Rolls-Royce merkezinden sahiplerine ulaştı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
© 2004 KURULUŞ // AutoWriteTR / Mail: [email protected] / Tel : 0212 654 45 81 / Adres: 100. YIL Mah. 2254 Sokak No: 11 H Blok Kat: 2 D:221 OTO CENTER Bağcılar-İstanbul

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org