www.lasid.org.tr

www.lasid.org.tr

Lastikle ilgili her şey!

Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği LASİD’in resmi internet sitesi yayına girdi. www.lasid.org.tr adresinde; doğru lastik kullanımı ve mevzuattan, etiketleme ve lastiğin teknik özelliklerine kadar lastik konusunda merak edilen her türlü bilgiye ulaşmak mümkün olacak
Lastik endüstrisini geliştirmek; doğru ve güvenli lastik kullanımı bilincini yaygınlaştırmak, sektör üyeleri adına görüş, talep ve bilgi ağı oluşturmak hedefleriyle kurulan Lastik Sanayicileri ve İthalatçıları Derneği LASİD, resmi internet sitesini hayata geçirdi. www.lasid.org.tr adresli internet sitesi; bundan böyle üreticiden sürücüye tüm sektör paydaşları için bir referans kaynağı olacak; lastikle ilgili her konuya bu adresten ulaşılabilecek.
Kış günlerinin en önemli konusu kış lastiği mevzuatından; kaplamada güvenliğe; lastiğin teknik özelliklerinden lastik alırken nelere dikkat edilmesi gerektiğine kadar merak ettiğiniz her sorunun yanıtını lasid.org.tr’de bulabileceksiniz. Örneğin web sitesinde lastik güvenliği konusuna şöyle dikkat çekildi:
• Lastiğinizin yol ile teması avucunuz kadardır. Lastik, aracınız ve yol arasındaki tek bağlantıdır.
• Otomobilinizin tüm yükünü taşımaktadır.
• Aracınızın yönlendirme, hızlandırma ve frenleme gibi sürüş verilerini cevaplamaktadır.
• Yol üzerindeki engellerin etkisini azaltmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ