Yakıtta GO kalitesi Hatay Kırıkhan’da

Yakıtta GO kalitesi Hatay Kırıkhan’da
  • Güncel
  • 27 Aralık 2015 06:12
  • 1.373

Yeni nesil GO yakıt istasyonları birbiri ardına açılmaya devam ediyor:

Akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası GO, tüm Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor. Getirdiği yenilikler ile akaryakıt sektöründe fark yaratan GO’nun, Hatay’daki üçüncü istasyonu olan Vardılar Petrol Kırıkhan’da açıldı.

GO kalite ve ayrıcalıklarını Kırıkhan’a taşıyan Alakoyun Mahallesi’ndeki yeni nesil yakıt istasyonunun açılışı törenine yoğun ilgi gösterildi.GO bayisi Vardılar Petrol’ün Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Vardı’nın ev sahipliği yaptığı törene Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay ve GO yöneticileri de katıldı. Törene ayrıca, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Kırıkhan Kaymakamı Hasan Gözen, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve İlçe Emniyet Müdürü Hakan Bıyık da katıldı. Açılış gününe iş dünyası temsilcileri ve bölge halkı da ilgi gösterdi.

GO’nun güçlü bir şekilde büyümeye ve hızla yayılmaya devam bir marka olduğunu vurgulayan Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay açılış töreninde yaptığı konuşmada; “Renklerinden tasarımına, yapısından felsefesine, ürün kalitesinden adil hizmet yaklaşımına kadar GO, çağdaş bir marka olarak yollarda yerini aldı. BADO felsefesi ile bayilerine ayrıcalıklar tanıyan GO, yüksek ürün ve hizmet kalitesi ile de müşterilerinin teveccühünü kazanan genç ve dinamik bir marka olarak, her açıdan yüksek bir performans sergiliyor. GO tüm bu performansı ve başarıları ile adım adım genişlemeye, tüm Türkiye’ye yayılmaya devam ediyor” dedi.

Başkan Savaş: “Kentimiz bu yatırımlarla daha zenginleşecektir”

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, sektöründe öncü kuruluşlardan GO’nun Hatay’a yatırım yapmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hatay, binlerce yıldır birçok medeniyete ev sahipliği yapan güzide bir şehirdir. Farklı kültürleri bir araya getiren zenginliğimiz, uluslararası arenada söz sahibi markaların yatırımlarıyla maddi olarak da güçlenecektir. Yatırımda emeği geçen herkese Hatay halkı adına teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

İpragaz’ın enerji sektöründeki yarım asrı aşkın ve yüz milyonlarca araçlık tecrübesine değinen Vardılar Petrol’ün Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Vardı da, “İpragaz kalite ve güvencesini taşıyan GO; yenilikçi ve çağdaş yapısı ile akaryakıt sektöründe dikkat çekiyor. GO’nun fark yaratan ürün ve hizmet kalitesini Hatay’da temsil etmek, bizler için onur ve heyecan verici” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
© 2004 KURULUŞ // AutoWriteTR / Mail: [email protected] / Tel : 0212 654 45 81 / Adres: 100. YIL Mah. 2254 Sokak No: 11 H Blok Kat: 2 D:221 OTO CENTER Bağcılar-İstanbul

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org