www.autowritetr.com

YAMAHA YOLDA’ PROJESİ DİYARBAKIR’DA

YAMAHA YOLDA’ PROJESİ DİYARBAKIR’DA

Geçtiğimiz yıl yeni modellerini merak eden ve deneyimlemek isteyen fakat bu fırsatı bulamayan kullanıcılara ulaşmak için “Yamaha Yolda” projesini başlatan Yamaha, 12 şehri ziyaret etmiş ve 2 binden fazla kişiyle test sürüşü gerçekleştirmişti. Nisan ayı itibari ile ‘Yamaha Yolda’ projesine start veren Yamaha, motosiklet severlerle buluşmaya başlıyor. 2019’un ilk durağı Diyarbakır… Yamaha’nın dönüşüm başlattığı bayi yapılanmasında yenilenen konseptiyle hizmet vermeye başlayan Diyarbakır Kardeşler Motor, hem motosiklet deneyimi ve hem de yeni konseptte mağaza deneyimi yaşatacak.

Yamaha’nın en yeni modelleri, 6- 7 Nisan tarihlerinde Diyarbakır Kardeşler Motor’da, onları heyecanla sürmek için bekleyenlerle buluşacak. Yamaha Motor Türkiye, yeni ürün gamı hakkında bilgi almak ve test etmek isteyen kullanıcılar, iki gün boyunca XMAX 400, XMAX 300, XMAX 125, NMAX 155, YZF-R25, YZF-R 125, MT-07, MT-25, XSR 700, Tracer 700 gibi modelleri yakından inceleyip test imkânı bulacak. Çeşitli etkinliklerin de yer aldığı renkli ve oldukça yoğun ilgi ile geçen organizasyonda, yeni modeller kullanıcıların deneyimine sunulacak. Rotasına önce Diyarbakır ardından Gaziantep ile devam edecek Yamaha, kullanıcılarına keyifli bir sürüş deneyimi yaşatacak.  

Kardeşler Motor yenilenen mağaza konseptini ile ‘Yamaha Yolda’yı ağırlayacak.

Daima müşterisine beklentilerini aşan hizmetler sunmak için çalışan ve bu yönde strateji geliştiren Yamaha Motor, bayi yapılanmasında dönüşüm içine girdi. Müşterilerinin bayilerde daha keyifli ve konforlu zaman geçirmeleri ve aidiyet duygusunu daha fazla hissetmeleri için konseptini yenileyen Yamaha’nın bayi yapılanmasında yer alan Diyarbakır Kardeşler Motor, bu yeniliği ve dönüşümü en iyi yansıtan mağazalardan biri. Kardeşler Motor, satın alma anında motosiklet kullanıcısının konforlu bir ortamda vakit geçirmesini sağlarken; satış sonrası hizmetlerde de onarım, garanti, yedek parça gibi hizmetleri en yüksek kalite standartlarında tüketiciye sunuyor. 6- 7 Nisan tarihlerinde ‘Yamaha Yolda’yı ağırlayacak Kardeşler Motor, misafirlerine yeni modellerin test sürüşleri yanında yeni mağaza konseptini de deneyime açacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ