Yeni Porsche Cayenne S ile Karadeniz’den Hazar Denizi’ne

Yeni Porsche Cayenne S ile Karadeniz’den Hazar Denizi’ne
  • Güncel
  • 11 Ekim 2014 15:35
  • 1.324 KEZ OKUNDU

Karadeniz – Hazar Denizi arasında Porsche Performans Sürüşü

Orta ve Doğu Avrupa’daki 10 ülkeden 14 takım, bu yıl Karadeniz – Hazar Denizi arasında yeni Porsche Cayenne S ile gerçekleşecek olan uzun mesafeli sürüş etkinliği olan Porsche Performans Sürüşü etkinliğine katılıyor.
Trabzon’dan başlayan etkinlikte takımlar, önce Türkiye’deki manzaraları keşfedecek, ardından Gürcistan’ın Batum, Tiflis ve Stepantsminda şehirlerinde mola verecek. Etkinlik, Azerbaycan’ın Bakü şehrinde sona erecek.
Porsche Performans Sürüşü etkinliği süresince takımlar birbirleriyle de mücadele edecek ve parkuru birinci olarak bitirmeye çalışacak. Porsche Cayenne S sürüşü sırasında birinciyi; yakıt tüketimi, zaman ve yol boyunca yapılacak ilave etkinliklerdeki başarıları gibi çeşitli faktörler belirleyecek.
Macera, 9 Ekim’de takımların Trabzon, Türkiye’ye varışıyla başladı ve 13 Ekim’de son durak olan Bakü, Azerbaycan’a ulaşılmasıyla son bulacak.
Karadeniz – Hazar Denizi arasındaki Porsche Performans Sürüşü boyunca güncellemeler ve haberler aşağıdaki sosyal medya hesaplarından paylaşılacak:
Web – porscheperformancedrive.com/
Facebook – fb.com/porscheperfdriv
Twitter – twitter.com/porscheperfdriv
Instagram – instagram.com/porscheperfdriv

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org