www.autowritetr.com

Yeni Range Rover ve Yeni Range Rover Sport’a EuroNCAP’ten Beş Yıldız

<strong>Yeni Range Rover ve Yeni Range Rover Sport’a EuroNCAP’ten Beş Yıldız</strong>

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Land Rover’ın lüks SUV sınıfında standartları belirleyen aracı Yeni Range Rover ile ailenin en dinamik üyesi Yeni Range Rover Sport, EuroNCAP testlerindeki en yüksek puan olan beş yıldız aldı.

Zamansız tasarımı, en yenilikçi teknolojileri ve standart sunulan gelişmiş güvenlik sistemleriyle öne çıkan Yeni Range Rover ile dinamik performansı, yeni nesil donanımları ve Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemleri(ADAS) ile dikkat çeken Yeni Range Rover Sport, Euro NCAP testlerinden beş yıldız alanen yeni modeller oldu.

Her iki modelde yeni ve kompleks MLA-Flex platformu üzerinde yer alıyor. Bu yapı sayesinde hem Yeni Range Rover hem de Yeni Range Rover Sport rafine bir sürüş ile en gelişmiş sürücü yardım teknolojilerini bünyesinde barındırıyor. Ayrıca Yeni Range Rover bir önceki nesline göre yüzde 50, Yeni Range Rover Sport ise bir önceki nesline göre yüzde 35 daha rijit bir gövde sunuyor.

Beşinci nesil Range Rover, Euro NCAP testlerinde çocuk yolcu korumasında yüzde 87 ve yayalar içinse yüzde 72 oranında güvenli tespit edildi. Yeni Range Rover Sport ise yetişkin yolcu ve çocuk yolcu korumasında yüzde 85 oranında güvenli bulunurken, her iki araç da güvenlik asistanları özelinde yüzde 82 oranlarında güvenli tespit edilerek beş yıldız almaya hak kazandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org