Yenilenen Alfa Romeo Giulia ve Stelvio, Türkiye’de Satışa Sunuldu

<strong>Yenilenen Alfa Romeo Giulia ve Stelvio, Türkiye’de Satışa Sunuldu</strong>

Mart ayından itibaren Alfa Romeo showroomlarındaki yerini alan yenilenen Giulia’ya 2.499.950 TL, Stelvio’ya ise 2.699.950 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatlardan satılacak.

Alfa Romeo Giulia ve Stelvio modellerinin yenilenen versiyonlarıTürkiye’de satışa sunuldu. Yenilenen Giulia and Stelvio 1910 yılından bu yana İtalyan sportifliği ile özdeşleşen marka DNA’sına sadık kalırken tasarım ve teknoloji boyutunda evrim geçiriyor.

Yeni modeller sofistike ‘full-matrix’ LED farlar ve yenilenen ‘trilobo’ ızgara tasarımlarıyla, Tonale modeli ile başlayan yeni aile yüzünü taşıyor.

İç mekanda markanın geleneksel teleskopik gösterge tasarımı yepyeni dijital bir gösterge ile birleşiyor. 

Yenilenen Giuliave Stelvio, Mart ayından itibaren 2.0 litre 280 HP dört tekerden çekişli motor seçeneğiyle Alfa Romeo showroomlarında yerini alırken, mat ayışığı grisi rengi ile ayrışan lansman özel serisi Competizione ve heyecan verici sportiflik sunan Veloce donanım seviyeleri ile tercih edilebiliyor.

Alfa Romeo markası, ‘her yıl yeni bir ürün lansmanı’ stratejisini, 2023 yılında Giulia ve Stelvio modellerini yenileyerek, hız kesmeden devam ettiriyor.Markanın iki önemli modeli, mükemmel güç- ağırlık dağılımları, sınıflarının en iyi sürüş dinamikleri ve ileri teknolojileri ile Alfa Romeo’nun zamansız tasarım anlayışını yansıtıyor. Alfa Romeo, yenilenen Giulia ve Stelvio’da, eşsiz İtalyan tasarımınıözgün bir yaklaşımla yorumluyor. İlk yansımalarının Tonale’de görüldüğü güncel karakteristik tasarım unsurlarıyla bütünleşen modeller, daha çekici ve ayırt edici bir görünüm kazanıyor.

Lüks sportif sedan pazarında sınıfının en iyi performans değerlerini sunan Giulia ve markanın sportif SUV’u Stelvio, Türkiye’de 2.0 litre 280 HP motor ve dört tekerden çekiş sistemi vemüşterinin araç konfigürasyonunu kolaylaştıran, sade bir ürün gamı yaklaşımı ile pazara sunuluyor. Her iki model de lansmana özel versiyon Competizione ve ayrıca Veloce donanım seviyesiyle tercih edilebiliyor. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org