YÜZLERCE KADIN NIKE WOMEN WEEK’İN SON GÜNÜNDE TARİHİ ESMA SULTAN YALISI’NDA ANTRENMAN YAPTI!

YÜZLERCE KADIN NIKE WOMEN WEEK’İN SON GÜNÜNDE TARİHİ ESMA SULTAN YALISI’NDA ANTRENMAN YAPTI!

Nike, farklı seviyelerdeki kadın sporcuları desteklemek ve yeni deneyimler yaşatmak amacıyla koşu ve antrenmanlardan oluşan Nike Women Victory Tour ve Nike Women Week etkinliklerini düzenlemeye devam ediyor.

NTC eğitmenlerinin de yer aldığı Nike Women Week’in İstanbul’daki finali nike.com/gectimkendimi adresinden kayıt olan yüzlerce kadının katılımıyla Tarihi Esma Sultan Yalısı’nda yapıldı. Etkinliğe başarılı sporcular Ceylan Arısan ve Işıl Alben’in yanı sıra Ayşe Tolga, Müge Boz, Ayça Aras, Duygu Akdeniz, Duygu Boztepe, Hande Erçel, Raisa – Vanessa Sason gibi ünlü isimler de katıldı.

Nike’ın, dünyanın önemli noktalarında düzenlediği Nike Women Week Etkinlik Serisi’nin Türkiye’deki finali İstanbul’da Tarihi Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirildi. Yüzlerce kadının birlikte antrenman yaptığı, tüm gün süren etkinlikte katılımcılar, profesyonel sporcu ve eğitmenlerin antrenmanlarından ilham alınarak hazırlanan Nike+ Training Club programlarıyla tarihi mekanda mükemmel bir spor deneyimi yaşadı.
Geçtiğimiz yıl dünya çapındaki 200.000’den fazla kadın, 2015 Nike Kadın Etkinlikleri kapsamında gerçekleşen yarı maraton, 10K koşusu ve Nike Training Club (NTC)’da pek çok zafer kazanmıştı. Nike, bu yıl da her seviyeden kadın sporcuları desteklemek, yeni deneyimler yaşamalarını sağlamak amacıyla koşu ve antrenmanlardan oluşan Nike Women Victory Tour ve Nike Women Week etkinliklerini dünya çapında düzenliyor. Türkiye’de 25-28 Ocak tarihleri arasında Mac Kanyon’da bütün hafta süren N+TC antremanlarıyla başlayan Nike Women Week, Esma Sultan Yalısı’nda tüm gün süren enerji dolu bir spor deneyimi için yüzlerce kadını İstanbul’da bir araya getirdi.
Nike, Women Week ile eş zamanlı olarak kadınlara ihtiyaç duydukları ilham ve motivasyonu sağlamayı hedeflediği nike.com/gectimkendimi platformunu da hayata geçirdi. Bu online platform, antrenman konusunda tavsiyeler, en son Nike+ Training Club ve Nike+ Run Club egzersizlerine erişim ve üst düzey sporculardan tavsiyelerin yanı sıra markanın kadınlar için yarattığı 8 bölümlük “Margot Lily’e Karşı – Geçtim Kendimi”isimlivideo serisine de yer veriyor. Nike’ın video serisinin yeni bölümleri 1 Şubat’tan 21 Mart’a dek her Pazartesi nike.com/gectimkendimi sayfasından takip edilebiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org