Zeekr 009 (VOLVO’nun yeni minivanı)

Zeekr 009 (VOLVO’nun yeni minivanı)

Yakın tarihli bir rapora göre Volvo , minivan segmentine ilk kez girerek ürün yelpazesini genişletecek . Otomobil üreticisinin, Çin’de üretilip satılacak ve mevcut bir modelle metal sacın altındaki çok sayıda parçayı paylaşacak bir elektrikli insan taşıma aracı planladığı iddia ediliyor.

2023’te çıkacak dört yeni modelden biridir; diğerleri EX90 , EX90 Excellence ve EX30 adını taşıyan küçük bir SUV.

Volvo, bırakın modelle ilgili ayrıntıları yayınlamayı bir yana, minivan segmentine girme planlarını doğrulamadı, ancak CarNewsChina esrarengiz aile çekicinin Zeekr 009’un (resimde görülen) markaya özgü bir versiyonu olarak piyasaya çıkacağını tahmin ediyor. Zeekr 2021’de kuruldu ve esas olarak Çin’de araba satıyor . Ancak Geely’nin bir parçası , yani Volvo’nun kardeş şirketlerinden biri.

Tasarımcılar, onu 009’dan ayırmak için Volvo’nun ilk minivanına İsveç havası verecekler, ancak Geely tarafından tasarlanan SEA mimarisi ve elektrikli aktarma organları önemli ölçüde değişmeyecek. Bu, modelin 544 beygir gücündeki çift motorlu dört tekerlekten çekiş sistemi ile geleceği anlamına geliyor. 500 milin üzerinde sürüş menzilinin kilidini açacağı söylenen 140 kilovat saatlik devasa bir lityum iyon pil paketi ile donatılacak.

Volvo, minibüsü 2023’ün üçüncü çeyreğinde üretime yakın bir konsept olarak sunacak ve rapora göre üretim modeli yıl bitmeden Çin’de satışa çıkacak. Volvo’nun minibüsü diğer pazarlara ihraç edip etmeyeceğini söylemek için henüz çok erken; şirket söylenti hakkında yorum yapmadı . Ucuz bir fiyatı da olmayacak gibi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

prostitution in abu dhabi berlin intim seks hikayeleri sex hikayeleri sex izle sikiş paply.org